KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688161
nr 1468 8161
Oidentifierad Konstnär, Landskap med hus, figurer och vattendrag. Signerad G: A;N. 1892. Olja på duk, 72x57, yttermått inklusive ram: 81x92 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.400 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:16:34
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
3.200 kr
3.600 kr
4.200 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)